Kubek Gracza GAME OVER Prezent dla Niego Chłopaka Urodziny 380ml

Kubek gracza z uszami przypominającymi joysick to zabawne i wyjątkowe naczynie do picia, zaprojektowane specjalnie dla entuzjastów gier. Kubek ten łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnego kubka z fantazyjnym i przyciągającym wzrok designem, który składa hołd światu gier.

Pośpiesz się! Tylko 39 sztuk pozostało w magazynie!
37,90 zł
Brutto
 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Polityka bezpieczeństwa

KUBEK GRACZA GAME OVER PREZENT DLA NIEGO CHŁOPAKA URODZINY 380ml 

380 ML + WYSOKA JAKOŚĆ

Wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałej ceramiki, co gwarantuje jego trwałość i odporność na regularne użytkowanie. Szeroki otwór umożliwia wygodne picie i nalewanie napojów. Czarny kolor nadaje mu ponadczasowego wyglądu i sprawia, że jest uniwersalny. Duża pojemność 380 ml, gwarantuje rzadsze dolewania napojów, które odrywa od pasjonującej rozgrywki. Jednak kiedy nadejdzie ta chwila, że wypije wszystko do ostatniej kropli - zobaczysz napis „GAME OVER”.

WYJĄTKOWY DESIGN

To co wyróżnia ten kubek gracza, to dodanie uszu przypominających joystick. Wraz z przyciskami i padem kierunkowym dodają mu zabawnego i gamerskiego akcentu. Uszy są nie tylko dekoracyjne ale także funkcjonalne. Zapewniają dodatkowy uchwyt do bezpiecznego trzymania kubka oburącz zapobiegając przypadkowemu wyślizgnięciu się podczas intensywnej sesji grania.

NIE TYLKO DLA GRACZA

Kubek gracza z uszami w kształcie joystica to zabawny i praktyczny dla graczy, którzy chcą pokazać swoja miłość do gier nawet podczas przerwy na kawę czy herbatę. Będzie on także wspaniałym i trafionym prezentem dla fanów gier, informatyków czy programistów. Sprawdzi się doskonale jako podarunek dla nauczyciela informatyki.

OBOWIĄZEK DLA KAŻDEGO GRACZA

Ten kubek to pozycja obowiązkowa dla każdego oddanego gracza, który chce zaszczepić swoją pasje do gier w każdym aspekcie swojego życia. Niezależnie od tego czy pijesz swój ulubiony napój podczas grania w ulubioną grę czy podczas przerwy w pracy, kubek ten będzie stanowił Twój indywidualny, osobisty atrybut.

NAJWIĘKSZE ZALETY:

✅ wysoka jakość ceramiki

✅ uniwersalny i ponadczasowy czarny kolor

✅ duża pojemność, aż 380 ml

✅ uszy w kształcie joysticka

✅ napis „GAME OVER” na dnie kubka

✅ bezpieczne trzymanie oburącz

✅ nowoczesny design

✅ idealny prezent dla gracza i innych komputerowych maniaków

✅ zapakowany w estetyczne pudełko

SPECYFIKACJA:

kolor: czarny

materiał: ceramika

pojemność: 380 ml

wymiar: 13 x 10,2 x 8,8 cm

waga: 381 g

waga w opakowaniu: 441 g

Zobacz 16 innych produktów, które mogą Cię zainteresować: